Громадська рада при Тернопільській ОДА має запрацювати 12 лютого (Фото)

P1010070-nЗасідання установчих зборів громадської ради при Тернопільській ОДА відбулося 16 січня. Участь взяли представники 75 громадських організацій краю.

Засідання новообраної ради проведуть 12 лютого. Тоді оберуть правління ради, розглянуть проект положення та регламенту та затвердять плани подальшої діяльності.

Читайте також. Громадську раду при управлінні ДФС Тернопілля створили, але голову оберуть у січні

Перед початком засідання представників привітали колядою учасники дитячої хорової студії «Дзвін», що діє при церкві святих Володимира та Ольги. Як зазначила керівник студії Наталія Пронь, студія неодноразово бере участь у різноманітних проектах на підтримку української армії, а в репертуарі студії – безліч патріотичних пісень, пов’язаних із тематикою війни. Зокрема, нещодавно діти взяли участь у проекті товариства «Вертеп», зібрані тоді кошти пішли на закупівлю ліків військовослужбовцям у Маріуполі.

Поблагословив на ефективну роботу активістів настоятель Свято-Троїцького духовного центру на честь Д. Галицького отець Анатолій Зінкевич. Головним питанням на порядку денному було затвердження складу нової громадської ради. Відтак її учасниками стануть представники 86 громадських організацій.

Читайте також. Громадська рада при Тернопільській ОДА завтра спробує зібратися на чергове засідання

До активної дискусії та плідної роботи представників громадської ради закликав заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра.

– Мета діяльності громадської ради – побудова конструктивного діалогу між громадою і владою та зміна формату цих взаємовідносин, – наголосив він. – Чимало проектів знайшли своє втілення в області і успішно працюють за ініціативи громадських організацій. Зокрема, це формування системи протидії корупції, духовне відродження, вшанування національної спадщини. У результаті цих засідань повинен сформуватись дієвий орган, який висловлюватиме свою позицію та впливатиме на суспільно-політичний процес в області.

До слова, під час зборів зачитали звіт діяльності попередньої громадської ради. Передували засіданню у пятницю кілька зібрань, які завершувалися скандалами та сварками.

Софія Левицька