Автомайданівці “наїхали” на громадську раду при Тернопільській ОДА (Фото)

Image00015дд2223332Активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан» висунули ультиматум членам недіючої громадської ради при обладміністрації: або з’являєтесь на засідання і пишете заяву про вихід зі складу ради, або ми вас привеземо та примусимо написати.

Тим, хто має намір працювати, а не лише числитися у раді, активісти пропонують подальшу співпрацю.

«Жарти закінчилися, не хочуть працювати – нехай добровільно прийдуть і напишуть заяву про вихід з громадської ради, – заявив голова тернопільського осередку ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Вони вже втретє не можуть зібратись! От і 24 вересня з понад 60 чоловік на засіданні були присутніми 18. Відповідно, кворуму не було. Не можуть самі з’явитись – ми їх привеземо».

Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» заявляють, що саме через бездіяльність громадської ради керівництво області не чує думки громади. Рада не працює, а лише існує «для галочки». Тож востаннє збиралася ще влітку минулого року.

«Ми, як дієва громадська організація, хочемо увійти до складу нової ради і працювати!» – заявив Ігор Василів.

Активісти «Автомайдану» запропонували надати їм списки всіх членів громадської ради, аби власними силами повідомити їх про наступне засідання. Як і про те, що до 30 вересня вони мають написати заяви про вихід з ради. Однак діючий голова громадської ради при ОДА Володимир Чубатий категорично відмовився надавати такі дані. Дав згоду на це лише після певного тиску.

«Ми вже сформували ініціативну групу для створення нової дієвої громадської ради при ОДА, - каже активіст-автомайданівець Павло Іванечко. – Членам діючої, але недієвої, пропонуємо скласти повноваження. Той, хто хоче працювати, може увійти до нової ради. Також ми прийняли рішення звернутись до голови ОДА Олега Сиротюка з проханням розпустити існуючу «на папері» раду».

Прес-служба ВО «Автомайдан»