Громада Тернополя подякувала медикам лікарні №2 за працю, за врятовані життя (Фото)

image003Тернопільська міська комунальна лікарня №2 відзначила 40-річчя.

Урочистості з цієї нагоди відбулися у лікувальному закладі сьогодні, 26 грудня. Про це повідомив сайт міської ради.

Читайте також. Легкоатлети Тернопілля здобули 46 медалей… всупереч міській владі та керівництву стадіону

Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав лікарів, санітарів, технічний персонал і науковців, а також вручив кращим цінні подарунки.

– Робота лікарів сьогодні є цінною, адже зберігає життя багатьох людей. На жаль, уже багато років ми є свідками того, що медицина практично не фінансується на капітальні видатки, як ремонтні роботи чи придбання медичної техніки. Практично усі роботи проводяться за рахунок місцевих бюджетів чи за кошти меценатів. Кожного року ми намагаємося виділяти кошти на найважливіші речі у сфері медицини і наступний рік також не буде винятком, – зазначив Сергій Надал. – Незважаючи ні на що, за вашою роботою стоять реальні людські життя, долі родин. Саме тому від імені всієї громади Тернополя дякую усім вам за працю, за врятовані життя, за здоров’я наших городян.

Читайте також. «Усе, що створене руками, є оберегом, бо в тій роботі — душа майстра», — тернополянин Володимир Сушко (Фото)

Міський голова побажав медичному персоналу добробуту, затишку і злагоди в родинах, а також рясного Божого благословення за щоденну працю.

Софія Левицька