Перша громада Московського патріархату на Тернопільщині перейшла в ПЦУ

ф1Із Московського патріархату у Православну церкву України перейшла громада села Трибухівці Бучацького району. Це перша громада на Тернопільщині, яка прийняла таке рішення.

Про це повідомляє Тернопільська єпархія ПЦУ.

Як ідеться у повідомленні, такий вибір громади схвалив архієпископ Тернопільський і Кременецький, видавши відповідний указ.

“Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, задовольнив клопотання громади храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Трибухівці Бучацького району і прийняв її до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України.

Відповідний указ виданий 26 грудня 2018 року.

Настоятелем громади призначено протоієрея Степана Татарина”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Єдина православна церква України є: виступ глави нової церкви, Президента України та спікера ВР після рішення Об’єднавчого собору (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», першими громадами храмів Московського патріархату, які перейшли до єдиної православної церкви України стали громади храмів Вінниці і Києва, у яких богослужіння проводили два архієреї УПЦ МП, які взяли участь в Об’єднавчому соборі, що створив Православну церкву України і обрав її очільника Митрополита Епіфанія.

Читайте також: «Процес пішов»: віряни храму УПЦ МП перейшли до єдиної Православної церкви України (Відео)

Після цього процес переходу громад УПЦ МП до ПЦУ почав відбуватись у регіонах України.

Читайте також: Митрополит у храмі УПЦ МП оголосив про перехід до Православної церкви України: віряни аплодували

Експерти упевнені, що цей процес значно прискориться після того, як 6 січня очільник Православної церкви України отримає томос із рук Вселенського патріарха Варфоломія.