Гройсман зробив звернення до українців через платіжки за газ: не платіть за завищеними нормами (Відео)

Гройсман“Нікому нічого не платіть за завищеними нормами”, – із такими словами звернувся до громадян України на сьогоднішньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр України.

Володимир Гройсман наголосив, що сьогодні Кабмін прийме рішення, відповідно до якого норми споживання газу для споживачів, які використовують газ тільки для приготування їжі, будуть встановлені на рівні 3, 29 кубометра на одну людину, тобто майже такі, які діяли до рішення суду і до приходу платіжок за газ із втричі вищими нормами споживання.

Довідково: Згідно з проектом постанови, Кабмін сьогодні затвердив нові норми споживання на рівні 3,29 куб. м на одну людину для домогосподарств із газовою плитою і централізованим гарячим водопостачанням (ЦГВ); 5,39 куб. м – з газовою плитою, без ЦГВ і водонагрівача; 10,49 куб. м – з газовою плитою і водонагрівачем.

Відтак Прем’єр-міністр закликав українців не сплачувати рахунки за грудень за втричі вищими нормами, що вступили в силу через рішення суду.

Такий свій заклик Гройсман пояснив тим, що Уряд України проти того, щоб газопостачальні організації “наживались на українцях”.

“Платіть тільки по тих нормах, які споживаєте, або по тих нормах, які діяли декілька років тому до того, як скасував їх суд”, – сказав у зверненні до українців Прем’єр-міністр.

Читайте також: Потрійна ціна газу: що робити українцям, які отримали рахунки за такими тарифами (Відео)

Крім того, заявив Гройсман, під час вьогоднішнього засідання Кабмін доручив НАК “Нафтогаз” за свій рахунок встановити безкоштовні лічильники газу для всіх споживачів України.

На відео 112 Україна повного виступу Володимира Гройсмана на засіданні Уряду про заклик не платити за завищеними тарифами – із 5 хв 42 сек; про доручення Кабміну “Нафтогазу” забезпечити всіх мешканців України лічильниками газу – з 7 хв 37 сек.