Гройсман записав прощальне звернення до українців на посту прем’єра: (Відео)

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман залишає посаду голови уряду, а депутати Верховної Ради ІХ скликання на першому засіданні сьогодні оберуть йому наступника. У зв’язку з цим він записав прощальне звернення до українців та майбутнього очільника Кабміну.

Своє відеозвернення Гройсман опублікував у Facebook. Політик наголосив, що на власному досвіді зрозумів, як не просто бути очільником Кабміну.

“Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху”,
– зазначив голова уряду.

Прем'єр також похвалився досягненнями на цій посаді і наголосив, що однією з основних справ його професійного життя і надалі залишатиметься децентралізація. Політик також обіцяв, що зовсім відходити від справ не збирається, адже попереду багато роботи.

"Моє служіння Україні не закінчується сьогодні, я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна і необхідна, щоби допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал", – підсумував Гройсман.