Гройсман клянеться, що про зростання зарплатні нардепів мова навіть не йде (Відео)

гроші3Мова про підвищення зарплатні народним депутатам не йде, вона складе близько 6 тис грн. Про це в ході брифінгу за підсумками засідання Конституційної комісії заявив спікер парламенту Володимир Гройсман.

“Що стосується заробітної плати народних депутатів, ще раз хочу підкреслити, що ніякої мови про підвищення заробітної плати народним депутатам України немає. Сьогодні до кінця дня я оприлюдню суму коштів, яку народні депутати будуть отримувати. Якщо мені пам’ять не зраджує, то буде 6 тис. 109 грн”, – заявив Гройсман.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції “Батьківщина” Андрій Павловський повідомив, що народним депутатам з 1 квітня 2015 р. майже в три рази підвищили зарплату – до 17,5 тис. гривень. Пізніше член Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради Дмитро Шлемко підтвердив цю інформацію.

Нагадаємо, 1 січня 2015 року набрав чинності закон України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України". Згідно із законом, у 2015 році максимальний розмір зарплати для працівників бюджетних установ і організацій не буде перевищувати 7 мінімальних зарплат. Крім того, для співробітників державних компаній встановлені обмеження щодо розміру зарплат на рівні не більше 10 мінімальних зарплат, за винятком об'єктів державної власності, стратегічних підприємств, перелік яких визначає Кабінет міністрів.

Телеканал "112 Україна"