Гройсман хоче переглянути тарифи на комуналку і газ за останнє десятиліття

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує ретельно перевірити тарифи на комуналку і ціни на газ, починаючи з 2005 року.

Про це він заявив сьогодні 6 липня на засіданні Уряду, пише 0342.ua.

Усі необхідні документи для перевірки обгрунтованості тарифів ЖКГ Кабінет Міністрів готовий надати вже до кінця дня.

Читайте також: Гройсман через РНБО готує «адекватну відповідь» Росії на блокування транзиту українських товарів

Вчора Гройсман зустрічався із лідерами фракцій і груп парламенту на якій було вирішено створити робочу групу, яка у короткий термін повинна розглянути та проаналізувати ціноутворення на блакитне паливо.

На зустрічі з представниками профспілок, які сьогодні вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на комуналку та за збільшення мінімальної заробітньої плати, прем'єр зазначив, що встановлена в Україні ринкова ціна на газ стимулюватиме енергозбереження в країні, розвиток видобутку українського газу та подолання корупції у газовій сфері. Він також повідомив, що у 2017 році розпочне роботу Фонд енергоефективності України. А це в свою чергу стимулюватиме створення нових робочих місць. Разом з тим, глава Уряду запевнив, що вже готуються рішення щодо підвищення соціальних стандартів, зокрема підняття заробітньої плати громадян, а також проведення реформ у системі оплату праці в Україні.

Читайте також: Законопроекти про збільшення зарплат Уряд внесе у ВР восени разом з бюджетом — Рева (Відео)