Греко-католики Тернопілля для військових зібрали 250 тис. грн (Відео)

семенюк50 тактичних жилетів і пояси до них на суму понад 60 тисяч гривень передав архиєпископ і митрополит Тернопільско-Зборівський кир Василій Семенюк військовим підрозділу Нацгвардії у Тернополі.

Читайте також. “Новобранців у бій не відправлять – вони мають пройти вишкіл”, – військовий комісар (Відео)

Спорядження придбали на пожертви вірних греко-католицької церкви. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

У греко-католицьких храмах Тернопільщини для військових зібрали майже чверть мільйона гривень. Близько 200 тисяч уже витратили - на тактичні жилети, акумуляторні батареї, харчі, перераховували також і гроші. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія вже втретє надає цільову допомогу військовим. Цього разу передали військовослужбовцям Нацгвардії тактичні жилети та спеціальні кобури для зброї. Такого спорядження солдати не мали.

Читайте також. Воякам-добровольцям, які охоронятимуть Тернопілля, потрібна допомога краян (Відео, Фото)

- Нам дуже багато чого потрібно, як всі знають, армія не така вже й багата зараз, особливо в такій складний час. Тому підтримка – це дуже приємно, дуже важливо і дуже потрібно. Половина нашого батальйону виконує спецзавдання, - розповідає солдат батальйону Нацгвардії військової частини 3002 Олександр Гребенюк.

Читайте також. “Ми не маємо права бути байдужими, коли ворог зазіхає на нашу землю”, – військовий історик

Яка саме амуніція потрібна солдатам, отці запитували в командирів батальйонів.

- У той кривавий четвер на Донеччині загинуло 16 людей, вони не мали бронежилетів, я не кажу, що всі, але деякі могли захиститися. Отець Віталій ходить до командира і домовляється, що потрібно насамперед, і ми те купуємо і стараємося дати, - говорить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ кир Василій Семенюк.

Військовослужбовці потребують також справжніх бронежилетів 5-го або 6 класу, необхідні сучасні каски і шоломи з елементами маскування. Сьогодні кожен повинен підтримувати захисників Батьківщини, вважає кир Василій Cеменюк. Архиєрей запевнив бійців: Церква багато молиться за них та старається матеріально допомогти Українській армії.