Грандіозний провал спецслужб Росії: двох шпигунів впіймали на тотальній брехні (Відео)

"Туристи" із ГРУ РФ Олександр Петров і Руслан Боширов на вулиці Солсбері. Фото з відео камериспостереження
“Туристи” із ГРУ РФ Олександр Петров і Руслан Боширов на вулиці Солсбері. Фото з відео камериспостереження

Отруєння 4 березня цього року колишнього офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля з донькою у Солсбері – справа рук двох офіцерів ГРУ РФ Олександра Петрова і Руслана Боширова. Це чітко доводять факти.

Недолугі пояснення двох росіян, що вони, мовляв, їздили в Солсбері милуватись шпилем тамтешнього собору, –  не просто вигадка, а тотальна брехня від початку і до кінця, оскільки біля собору Петров і Боширов навіть не були і шпилів цього собору в очі не бачили, хіба на фото. “Прокололись” російські офіцери ГРУ на елементарному: у Солсбері навіть на невеличких вулицях є камери вуличного відеоспостереження. Ці камери зафіксували пересування Олександра Петрова і Руслана Боширова містом.

Журналісти Фактів тижня ICTV пройшли маршрутом Петрова і Боширова в Солсбері і виявилось, що двоє росіян “гуляли” містом у протилежному від собору напрямку, натомість були неподалік дому Скрипалів.

Читайте також: Розвідка Великобританії з’ясувала, де саме зробили речовину, якою отруїли Скрипалів — The Times

Навіть якщо припустити, що на екскурсію до собору Петров і Боширов пішли вуличками, де немає камер спостереження, то і це неможливо в принципі: часу від приїзду до від’їзду з Солсбері на таку екскурсію у них не залишилося б фізично.

Так два офіцери ГРУ РФ впіймались на тотальній брехні.

Читайте також: Британські прокурори висунули росіянам звинувачення у спробі вбивства британського поліцейського

Всі подробиці грандіозного провалу російських спецслужб – у сюжеті Факти тижня ICTV. На відео – із 5 хв 39 сек.