Графіті як мистецтво: Тернопіль стане красивішим і патріотичнішим (Фото, Відео)

оснСпівпраця між митцями з Молодіжного Мистецького Центру та Тернопільської міської ради набирає нових обертів. У місті стає все більше справжніх графіті, а не «мазні».

Читайте також. Тернопіль прикрасять рядками революційної поезії та українською символікою (Відео)

Нагадаємо, міська влада підтримала ініціативу молодих художників розмалювати стіни Тернополя малюнками на революційну тематику.

За словами організаторів, акція має на меті через мистецтво урізноманітнити сіру буденність і пробудити Український дух у тих, хто ще ментально спить. Відтак міський голова доручив структурним підрозділам міськради максимально сприяти молодим митцям та позбавити їх клопотів з документацією. Окрім того, художників забезпечать фарбою та автовишкою.

– До речі, ми вже маємо досвід співпраці з молодими художниками – розмалювання каналізаційних люків до «ЄВРО-2013», сходів на “Єлісях”, палат у лікарнях і кімнат дитячих будинків, – нагадує керівник патронатного відділу міської ради Максим Черкашин. – Особлива подяка Дмитру Андрощуку та Ірині Підгайній.

Саме він оприлюднив у соцмережі перші ескізи та проекти молодих активістів.

Нагадаємо, патріотичні графіті на революційну тематику запропонували створити у Тернополі волонтери спільноти “Розмалюй своє місто Тернопіль”. Саме ці активісти розмалювали у синьо-жовті кольори знаки “Тернопіль” на всіх в’їздах у наше місто. Тепер патріотичні графіті з’являться просто у центрі Тернополя.

Довідково. Красивий патріотичний малюнок має з’явитися і на стіні двоаркового мосту, що розділяє вул. Збаразьку та Крушельницької. Волонтери просять тернополян надсилати свої ескізи патріотичних графіті їм у групу “Розмалюй своє місто Тернопіль” у «вКонтакті».