В Росію з Донбасу поїде черговий “вантаж 200”

У спеціально обладнаних моргах при військово-медичних установах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донбасу знаходиться більше 20 тіл знищених і померлих від ран військовослужбовців ЗС РФ, підготовлених для відправки на територію РФ транспортом чергового російського “гумконвою”.

Про це повідомляє Головне управління розвідки в Facebook.

Серед бойовиків терористичних організацій “ДНР” і ЛНР спостерігається зростання кількості випадків правопорушень та самовільного залишення військових частин. А зокрема, в ніч на 8 березня двоє російських військових з медроти, перебуваючи на чергуванні, самовільно залишили місце “служби”. Розслідуванням у медичному підрозділі виявилася велика недостача лікарських засобів групи “А” і психотропних та сильнодіючих препаратів.

Читайте також: «Не ходи, кацап, в Украйну», — бійці 72-ї бригади ЗСУ розповіли про ліквідованого снайпера

“У підрозділах комендантської полку (Луганськ) відзначається зниження рівня морально-психологічного стану бойовиків рядового складу через збільшення термінів перебування на посадах і залучення до тривалих пошуків бойовиків, що самовільно залишили частини. В полку зростає кількість охочих перевестися в інші частини через фізичні перевантаження і нестерпні умови несення служби”, – повідомили в розвідці.