Готувати школи і дитсадки Тернопільщини до зими допомогли гроші міжнародних організацій

школа-ремонтВеликий об’єм робіт виконано в рамках реалізації проектів Європейського Союзу та програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, а також проектів цільових екологічних інвестицій відповідно до Кіотського протоколу.

Під час підготовки приміщень до нового навчального року в 41 загальноосвітньому та 46 дошкільних навчальних закладах було замінено вікна, двері, підлогу, оновлено та утеплено фасади. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Любомир Крупа на засіданні колегії департаменту, інформує прес-служба ОДА.

«У 37 навчальних закладах – відремонтовано покрівлі, у 20 – системи опалення та теплотраси, у 32 – проведено ремонт і заміну котельного обладнання, котлів та їх переведення на інші види палива, – розповів Любомир Левкович. – Для проведення ремонту та інших заходів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у цьому навчальному році використано 11,16 млн. грн з місцевих бюджетів і 10,2 млн. грн позабюджетних надходжень».

За словами керівника освітньої галузі Тернопільщини, ремонтні роботи вели із застосовуванням сучасних технологій та матеріалів, енергоекономних конструкцій. Великий об’єм робіт виконано в рамках реалізації проектів Європейського Союзу та програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", а також проектів цільових екологічних інвестицій відповідно до Кіотського протоколу.