“Готуємо транспорт до виїзду на маршрути”, – міський голова Тернополя заявив про рішення відкрити всі ринки міста (Відео)

ф1Наразі в Тернополі відновили роботу два продуктових ринки.

Із 16 травня в Тернополі мають можливість запрацювати і ринки промтоварів. Про таке рішення, прийняте сьогодні оперативним штабом, повідомив у зверненні міський голова Тернополя Сергій Надал.

Він підкреслив, що ринки в Тернополі мають працювати в умовах особливих санітарних норм.

“Якщо виявлять порушення протиепідемічних вимог, робота ринку може бути зупинена”, – сказав Сергій Надал.

Читайте також: Уряд дозволив відновити в Україні роботу непродовольчих ринків

Мер Тернополя наголосив, що рішення про відновлення роботи громадського транспорту приймає не міська влада, а Уряд України, і як тільки таке рішення Кабміну буде, у Тернополі воно також буде виконано, оскілкьи місто до цього готується.

"Готуємо транспорт до виїзду на маршрути", - наголосив міський голова Тернополя.

Читайте також: Етапи виходу громадського транспорту з карантину: дати старту Мінінфраструктури погодить із МОЗ (Графіка)

Він додав, що вже зараз працівники підприємств, установ і організацій, які відновили роботу з 11 травня, можуть користуватись спецтранспортом, що курсує містом.

Для цього працівникам потрібно мати при собі довідку з роботи.

Сергій Надал наголосив, що відновлення роботи ринків та частини закладів і підприємств у Тернополі не означає завершення карантину - мешканці обласного центру і далі мають суворо дотримуватись санітарних норм і обмежень, що не спровокувати в місті спалах Covid-19.

Читайте також: Різке зростання кількості нових випадків Covid-19 зафіксували на Тернопільщині (Мапа)

Нові випадки ккоронавірусу в Тернополі медики не виявлявлють уже три доби поспіль. З початку пандемії на коронавірус у Тернополі загалом захворіли 96 городян, 43 з яких уже одужали. На Тернопільщині ж за останню добу зафіксували різке зростання нових випадків коронавірусу.