У МВС назвали кількість правоохоронців і рятувальників, які працюватимуть на Великдень у посиленому режимі

Фото - ГУ Національної поліції в Тернопільській області
Фото – ГУ Національної поліції в Тернопільській області

9 мільйонів українців, які, як передбачається, братимуть участь у масових заходах, на Великдень охоронятимуть майже 22 тисячі правоохоронців і 14 тисяч рятувальників.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Як повідомляє МВС, підрозділи внутрішніх справ і служби порятунку уже готові забезпечити правопорядок і пожежну безпеку під час Великодня. Так, у посиленому варіанті несення служби фахівці ДСНСУ працюватимуть три доби – від восьмої години ранку 7 квітня до восьмої ранку 10 квітня.

Читайте також: Рятувальники і поліція дали рекомендації, як безпечно відсвяткувати Великдень (Інфографіка, Відео)

“Усі підрозділи МВС, зокрема Нацполіція, Нацгвардія, Держслужба з надзвичайних ситуацій та Держприкордонслужба повністю готові забезпечити правопорядок в містах та селах під час Великодня. У святкову ніч до охорони публічного порядку і безпеки громадян будуть залучені 21,6 тисячі правоохоронців. Серед них – тисяча військовослужбовців Національної гвардії”, – повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Крім того, з 7 до 9 квітня для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації залучатиметься близько 7 тисяч особового складу ДСНС та 2 тисячі одиниць спецтехніки. А у разі надзвичайної ситуації включно з резервами – близько 14 тисяч працівників та 3,9 тисяч одиниць спецтехніки.

“У святкових заходах візьмуть участь майже 9 млн. громадян. Найчисельніші заходи очікуються на Львівщині, Дніпропетровщині, Харківщині та Одещині”, – сказав Сергій Яровий.

Він додав, що працівники поліції перед святом обстежили майже 6,9 тисяч храмів.