“Хотів втекти від лікарів, але раптово стало зле, дружина теж серйозно хвора” – п`ять випадків коронавірусу в Тернопільській області

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України” повідомляє ще про один позитивний результат лабораторно дослідження. 24.03.2020 року о 21 год. 10 хв. у результаті дослідження методом ПЛР виявлені фрагменти РНК вірусу SARS-CoV-2.

Хворобу виявили у жінки 1972 р.н з Монастириського району, яка мала контакти з тими, в кого виявили вірус раніше.

 Як розповів журналістам “20 хвилин” голова Монастириської районної ради Володимир Данилюк, чоловік у якого виявили коронавірус 24 березня, міг не контактувати з іншими хворими. Йому – 54 роки. – Він повернувся із Польщі нещодавно, приблизно 5 березня, – каже голова райради. – Він каже, що їхав сам, але є ймовірність, що він привіз ще когось. Коли йому оголосили підозру на коронавірус вчора, він хотів втекти, але раптово йому стало погано. Було ускладнене дихання. Тому його негайно госпіталізували.
Зараз чоловік перебуває у Тернопільській лікарні швидкої допомоги. Як розповідають місцеві жителі, серйозно хвора і дружина інфікованого. Наразі ту інформацію уточнюють. Зараз у лабораторному центрі досліджують аналізи ще шести людей, в яких, ймовірно, є коронавірус.

Тобто, лабораторно підтверджено в Тернопільській області 5 випадків захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, попередніх троє хворих  з Монастириського району – село Швайків та два в селі с.Ковалівка.

Ще один хворий  – священник із Заліщиків.