“Хотіли, як краще”, – експерти сказали, як вплине казус Банкової на позицію Байдена в переговорах з Путіним про Україну (Відео)

Офіс Президента України з повідомлення про результати телефонних переговорів Зеленського і Байдена 7 червня терміново прибрав слова про начебто підтримку Байденом надання Україні ПДЧ у НАТО.

На позицію Джо Байдена щодо України під час переговорів 16 червня з Президентом Росії це не вплине. Як пояснили експерти Фактам тижня ICTV, у Білому домі це вважатимуть швидше казусом Банкової.

“У цьому випадку проявилась ситуація “хотіли, як краще, а вийшло, як завжди”, хотіли трошки, скажемо так, додати позитиву”, – сказав про заявлення Банковою про нібито підтримку Байденом ПДЧ політолог Володимир Фесенко.

Політичний оглядач Віталій Портников відзначив, що значно важливішим важливим для України напередодні зустрічі Байдена і Путіна є вироблення США і Європою спільної позиції щодо дій путінської Росії, в тому числі - і щодо ситуації з "північним потоком-2".

"Для України є певні моменти для занепокоєння, через те, що США не хочуть сваритися з Німеччиною і допускають добудову "Північного потоку-2". Але для України також є важливо, щоб була солідарна позиція Європи і Америки, тому що це інструмент, який дозволяє зупиняти Росію", - підкреслив Віталій Портніков

Більше подробиць - у сюжеті Факти тижня ICTV