Хостікоєва зняли з ролі у російському серіалі після його слів на зйомках: “Слава Україні!”

384050397
Хостікоєв проявив патріотизм

Знаменитий український актор, зірка театру імені Івана Франка Анатолій Хостікоєв розповів, що його змусили піти з російського серіалу.

За словами Хостікоєва, під час зйомок одного з епізодів російського багатосерійного фільму “Поки станиця спить”, він вигукнув “Слава Україні”, за що потім поплатився роллю в серіалі.

Епізод знімали під Києвом. За задумом режисера, російські козаки демонстрували свою завзятість, однак грати їх довелося українським козакам з оселедцями.

“Щоб “прикрити” їхню українську приналежність, творці фільму вирішили одягнути на них шапки. А прямо перед цими зйомками сталися трагічні події в зоні АТО, коли загинули 22 наших бійці… На репетиції я закричав у весь голос: “Слава Україні!” Вся масовка в один момент вигукнула: “Героям слава!” Наші козаки з кінного театру тут же зняли свої шапки… А режисер серіалу після цього ледь не знепритомнів”, – розповів Хостікоєв.

Читайте також. Концерти “Нічних снайперів” у Росії почали скасовувати – Діана Арбеніна

Актор наголосив, що саме після цього інциденту його зняли з ролі. Проте він впевнений, що навіть у таких “знімальних моментах” не можна забувати про свій патріотизм.

Нагадаємо, тим часом російський співак Андрій Макаревич, який постійно піддається цькуванню зі сторони РФ через свою позицію стосовно України, просить російського президента посприяти припиненню “цього шабашу”.

Джерело: ТСН