Госпіталізований речник Путіна зізнався, що коронавірус дав ускладнення

ф1Госпіталізований із Covid-19 речник Президента Росії Дмитро Пєсков повідомив, що в нього діагностували двосторонню пневмонію, викликану коронавіром.

Про це Дмитро Пєсков заявив виданню “Коммерсантъ”.

За словами Пєскова, тест на коронавірус в нього виявився позитивним після того, як захворів один із колег прес-секретаря Путіна.

“Мені довелося після 1 травня сісти на режим самоізоляції.. Я перейшов на домашній режим роботи”, – сказав Пєсков.

Він додав, що симтоми хвороби з’явились в нього через день – піднялась температура до 37,4- 37,8. Також симптоми з’явились і в дружини. Через кілька днів домашнього лікування, зазначив Пєсков, він з дружиною вирішив їхати на обстеження до лікарні.

За словами Пєскова, комп’ютерна томографія виявила в нього двосторонню пневмонію.

“Імунна система намагається цей вірус перемогти і разом з вірусом починає пожирати легені. І звідси ефект цього “матового скла”. Це може привести до тромбозу легенів… Вірус непростий, дуже й дуже агресивний”, – сказав Пєсков про можливі наслідки ускладнення свого захворювання на коронавірус.

Речник Президента Росії також додав, що на роботі щодня проходив тести на коронавірус, як і Президент Росії. З Путіним, заявив Пєсков, він не бачився давно.

“Очно не контактували більше місяця”, – сказав речник Президента Росії.

Читайте також: Речник Путіна госпіталізований із коронавірусом

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, про те, що прес-секретар Президента РФ Дмитро Пєсков госпіталізований разром з дружиною через коронавірус, російські ЗМІ повідомили 12 травня.