“Це щось неймовірно мерзенне”, – Стрєлков про одного з “кандидатів” на пост “глави ДНР”

Стрєлков в цивільному говоритьВсупереч вимогам України і цивілізованого світу припинити цей фарс російські маріонетки на Донбасі під керівництвом Кремля продовжують готуватись до так званих “виборів”, які запланували провести в самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” 11 листопада цього року.

Попри те, що всім на окупованому Донбасі, в тому числі фейковим “виборчим процесом”, керує Кремль, бойовики між собою не припиняють боротьби за можливість продовжити розграбування окупованої частини Донбасу.

Так, колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков, зусиллями якого Росія окупувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, відкрито виступив проти “кандидата” на пост “глави ДНР”, якого підтримує Кремль, – Дениса Пушиліна.

Про це Ігор Стрєлков прямо написав на своїй сторінці в мережі.

“Пушилін – це щось неймовірно мерзенне навіть на фоні попередніх сурковських експериментів”, – написав Стрєлков.

Читайте також: Окупований Донбас більше не підкоряється вказівкам Кремля — Стрєлков заговорив про бунт «ДНР» і «ЛНР»

При цьому російський бойовик-найманець Стрєлков заявив, що готовий підтримати на фейкових “виборах” бойовиків  “ДНР” іншого “кандидата” – Павла Губарєва.

Сам Павло Губарєв до цього повідомив, що їздив в Москву шукати підтримки в Кремлі.

Читайте також: Губарєв зізнався, що їздив у Москву скаржитись кремлівським кураторам на «главу ДНР»

Україна, ОБСЄ і США, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», заявили, що вважають “вибори” в самопроголошених на окупованмоу Донбасі “ДНР” і “ЛНР” нелегітимними і їх результати не визнають.

ф1