“Глава ДНР” хоче “підім’яти” під себе ще одне окуповане місто – влаштував війну із “депутатом ДНР” (Відео)

Ще два роки тому Юрій Крикуленко як депутат Горлівської міськради носив синьо-жовтий прапорець на лацкані піджака
Ще два роки тому Юрій Крикуленко як депутат Горлівської міськради носив синьо-жовтий прапорець на лацкані піджака

Так званий “глава ДНР” черговий раз намагається підім’яти під себе окуповану бойовиками Горлівку. Про це пишуть проукраїнськи налаштовані городяни у групі “Нова Горлівка” у соцмережі.

За їх даними, у немилість головного терориста потрапив горлівський бізнесмен і так званий “депутат Народної ради ДНР” Юрій Крикуленко.

“Четверту добу в Горлівці “лютує СОБР” з Донецька за прямим наказом захараста (“глави ДНР” Олександра Захарченка – ред.). За не перевіреною інформацією, затриманий чи знаходиться в розшуку беня (крикуленко), у всякому разі підтвердженням тому стали “маски шоу” на його базі по вул. Первомайській. Там зробили затримання всіх присутніх. “Знаючі люди” вже говорять вголос, що захараст зробив чергову спробу “підім’яти” під себе Горлівку. Що з цього вийде, побачимо в найближчі дні…” – пишуть мешканці окупованої Горлівки.

Досі Юрій Крикуленко активно співпрацював з бойовиками і так званою “владою ДНР”, частиною якої став сам.

А до “ДНР” на лацкані піджака у нього красувався синьо-жовтий значок прапора України.

Читайте також: Що являє собою новий «ад’ютант» Захарченка – донька з клану його прес-секретаря (Фото)

Юрій Крикуленко вже зі значком "ДНР" (крайній справа)

Юрій Крикуленко вже зі значком “ДНР” (крайній справа)

Крикуленко був депутатом Горлівської міськради і після втечі Януковича під час Євромайдану і президентських виборів в Україні, коли главою нашої держави став Петро Порошенко, Юрій Крикуленко склад Верховної Ради України вважав законним і казав, що її рішення треба виконувати. При цьому заявляв, що Януковичу слід було тікати не в Росію, а на Донбас.

Про це свідчать перші півтори хвилини відео.

 

Тепер же Юрію Крикуленку, як пишуть проукраїнськи налаштовані горлівчани, схоже несолодко живеться у новій “владі” терористичної “ДНР”.