“У Горлівці була паніка”, – Стрєлков сказав, чого бояться бойовики “ДНР” (Відео)

Стрєлков в цивільному в півобертаБойовики “ДНР” під Горлівкою самі наростили інтенсивність бойових дій, посиливши обстріли, а коли українські військові почали давати адекватну відповідь вогнем, це ввело бойовиків у паніку – вони бояться, що будуть знищені українською армією.

Про це сказав у коментарі сепаратистському телеканалу колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков, безпосередніми стараннями якого була розв’язана війна на Донбасі.

При цьому Стрєлков визнав, що мешканці окупованої “ДНР” Горлівки з нетерпінням чекають на звільнення міста українськими військовими.

"Всі були впевнені, що почався довгожданий повномасштабний наступ", - заявив Стрєлков, коментуючи бойові дії 21 травня на Донбасі.

Бойовики ж при одній лише думці про це впадали в істерику, визнав Гіркін: "Вранці в Горлівці була паніка".

Читайте також: Можемо втратити все: бойовики в паніці заявили про танковий прорив ЗСУ на Донбасі

Полковник ГРУ РФ у відставці Стрєлков-Гіркін також спростував повідомлення бойовиків про танкову атаку українських військ під Горлівкою, заявивши, що ці заяви бойовики зробили від великого страху.

Читайте також: Колишній «міністр оборони ДНР» назвав окуповані міста, які бойовики втратять за 2-3 години

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше Ігор Стрєлков-Гіркін заявляв, що кілька крупних окупованих міст Донбасу українські військові зможуть звільнити дуже швидко, оскільки так звані армії бойовиків недієздатні, а оборона цих міст - нікудишня з військової точки зору.

Обережно - у відео риторика "руского міра".