“Горіла славно всю ніч і день”, – бійці ЗСУ знищили позицію бойовиків на Донбасі (Фото)

ф3Українські військові на Світлодарській дузі ввечері 1 серпня вогнем у відповідь знищили позицію ворога, а вже 3 серпня спалили дощенту бліндаж бойовиків, які знову відкрили вогонь. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейбук волонтер Юрій Мисягін.

Він розповів, що бійці 53-ї бригади ЗСУ, які тримають оборону на Світлодарській дузі, ввечері 1 серпня витримали понад двогодинний потужний обстріл терористів.

Читайте також: Знищені позиції ворога — бійці ЗСУ відібрали в окупантів ще 1 кілометр Донбасу

В результаті бою і вогню у відповідь наших військових, одна з передових позицій бойовиків загорілась і була знищена повністю.

"Горіла славно всю ніч і день", - написав Мисягін, виклавши 2 серпня фото пожежі позицій бойовиків.

ф1ф2ф3Третього серпня бойовики, очевидно, хотіли помститись українським бійцям за знищену позицію і спробували знову атакувати позиції 53-ї бригади ЗСУ з флангу, та зазнали нових втрат, пише Мисягін.

Окупанти в майже 50-градусну спеку, яка зараз стоїть на Світлодарській дузі, вдень 3 серпня взялись обстрілювати позиції наших військ трасерами і підпалили траву.

В українських військових від цього "трохи підгоріла" одна передова позиція, та в бойовиків втрати значно потужніші. Українські бійці пошкодження своєї позиції окупантам не пробачили і прямим влучанням зруйнували бліндаж бойовиків, пише Юрій Мисягін.

ф4