Гончарук представив нового керівника Укравтодору і назвав його головні завдання

ф1Головними завдання нового керівника Укравтодору має бути боротьба з корупцією у відомстві і повне оновлення керіного складу відомства на місцях.

Про такі найперші завдання Олександра Кубракова на посаді керівника Держагентства автомобільних доріг України заявив під час його представлення колективу глава Уряду Олексій Гончарук, повідомляє сайт Кабміну.

“Суспільство очікує, щоб в Україні були якісні дороги і викорінена корупція. Це першочергове завдання нового керівника відомства. Для цього нам потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. В чесності та професіоналізмі Олександра Кубракова – не сумніваюсь”, – сказав глава Уряду.

Першочергове завдання Олександру Кубракову на посаді – повністю оновити керівній склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК «Автомобільні дороги України».

Довідково: Олександр Кубраков має 15 років досвіду в сфері економіки, досвід управління проектами транспортної інфраструктури. За час роботи в Парламенті народним депутатом України IX скликання подав 16 законопроектів, з яких 12 вже ухвалили. Зокрема, є автором ухваленого законопроекту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення. Олександр Кубраков також автор прийнятого ВР законопроекту №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг.

Тим представникам автодору на місцях, хто був задіяний у корупційних схемах, Гончарук запропонував звільнятись самим якнайшвидше: «Ті, хто належить до схем – одразу звільняйтеся. Це моя принципова позиція. Більше того, у нас нульова толерантність до корупції. Тому закликаю нового Голову Укравтодору створити прозорі умови закупок у відомстві».

Прем’єр-міністр також наголосив, що в бюджеті-2020 закладена рекордна сума на інфраструктуру. Зокрема, на ремонт та утримання доріг державного значення передбачено 33,4 млрд грн, вдвічі збільшено суму на безпеку дорожнього руху. Тому серед завдань нового Голови Укравтодору:

  • підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік;
  • зробити ревізію підготовки до зими;
  • посилити роботу з міжнародними партнерами для залучення інвестицій на будівництво доріг.

Пріоритетне завдання нового керівництва Укравтодору – підготувати документацію та оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту.