Гончарук: оплату на тепло і гарячу воду знижено в 124 містах України

субсидії-гроші і квитанції на фоні напису прийом платежівУ 124-х містах України комунальні підприємства теплокомуненерго здійснили перерахунок платіжок і знизили тарифи на опаленні і гарячу воду.

Про це повідомив у Telegram Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, зазначивши, що в платіжках ціни на тепло та гарячу воду стали нижчими до 30%.

За даними прем’єр-міністра, перерахунок провели в 19 обласних центрах (у 124 містах здійснило перерахунок 131 підприємство теплокомуненерго): Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.

"Так, до прикладу, за грудень 2019 року зменшено платіжки для населення: сума перерахунку по 1-кімнатних квартирах - від 80 грн у Київській обл. та до 292 грн у Львівській обл; по 2-кімнатних квартирах - від 110 грн у Чернігівській обл, до 435 грн у Дніпропетровській обл.; по 3-кімнатних квартирах - від 140 грн у Дніпропетровській обл, до 563 грн у Рівненській обл.", - написав Олексій Гончарук.

Читайте також: Опалення і гаряча вода у Тернополі стали дешевшими — рішення міської влади

Олексій Гончарук окремо відзначив, що в Тернополі городяни отримали знижку за послуги постачання тепла і гарячої води за жовтень, листопад та грудень 2019 року.