Гончарук: “Із впевненістю можу сказати, що в Україні опалювальний сезон почнеться без особливих проблем, окрім двох міст” (Відео)

Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

Старт опалювального сезону в Україні відбудеться вчасно і без особливих проблем, винятком є лише два міста – Сміла у Черкаській області та Новий Розділ на Львівщині. Опалення у цих містах увімкнуть на декілька днів пізніше запланованого. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму відеоблогу.

“Я зараз із впевненістю можу сказати, що в усіх містах опалювальний сезон почнеться без особливих проблем. Винятком є лише два міста – це Сміла й Новий Розділ. Там ще залишаються певні технічні складнощі й проблеми і, можливо, на декілька днів опалення розпочнеться пізніше”, – сказав Гончарук у блогу “Чашка прем’єра”. За його словами,труднощі пов’язані, передусім, із тим, що послуги надання опалення в цих містах здійснювалися приватними компаніями, структурами, “які своїми діями створили критичні ситуації”.
Втім, Гончарук переконує, що уряд знайшов вирішення проблеми в обох випадках. Зазначимо, що опалювальний сезон в Україні зазвичай розпочинається 15 жовтня. Проте, опалення вмикається лише тоді, коли впродовж трьох днів середньодобова температура опускається нижче +8°C. Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна своєчасно накопичила необхідні резерви природного газу в сховищах і це підтверджує готовність до опалювального сезону.
Приміром, у Києві 30 вересня тепло подали до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної сфери. У Львові 11 жовтня, зупинили подавати опалення до бюджетних установ, яке почалося 7 жовтня.