Голи з інтервалом 6-15 хвилин: як “Динамо”(Київ) розгромно програло “Баварії” у ЛЧ (Відео)

Виїзний матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів 29 вересня для київського “Динамо” завершився розгромною сухою поразкою від мюнхенської “Баварії”.

У ворота киян німецький клуб забив 5 голів: два у першому таймі і три у другому. Команда Луческу намагалась забити хоча б гол престижу, та з цього нічого так і не вийшло. Майже всі виходи в атаку динамівців завершувались втратою м’яча і голом у ворота Бущана.

Все почалось із десятої хвилини матчу, коли у штрафному у не особливо небезпечній ситуації український футболіст зіграв рукою. Суддя призначив пенальті і на 12-ій хвилині кияни вже програвали 1:0. Наступний гол у ворота “Динамо” німецький клуб забив уже через 15 хвилин.

У другому таймі інтервал забитих у ворота голів скоротився: четвертий гол динамівцям "Баварія" забила через 6 хвилин після третього, а п'ятий - через 13 хвилин після четвертого.

У ворота Бущана від "Баварії" влітало на 12-ій, 27-ій, 68-ій, 74-ій, 87-ій хвилинах матчу.

Загальна статистика гри свідчить: по воротах українського клубу німецькі футболісти били 22 рази, натомість київські динамівці за гру спромоглися на 6 безрезультатних ударів у бік воріт суперника.

Наступні матчі "Динамо" (Київ) у Лізі Чемпіонів - із "Барселоною".

Як київське "Динамо" 29 вересня розгромно програло "Баварії", - у відео "Бомбардир" зі стадіону в Мюнхені.