Голову Тернопільської обласної ради закликають не ігнорувати громадянське суспільство й довести свою демократичність не тільки на словах

молодьГромадські організації Тернопільщини закликають голову обласної ради «свободівця» Василя Хомінця перервати традицію систематичного ігнорування громадянського суспільства, довести, що його заяви щодо української демократії, – не лише декларації і призначити на посаду начальника комунальної установи «Тернопільський обласний молодіжний методичний центр» Святослава Абрам’юка. 

Про це вони заявили в зверненні до Хомінця, під яким підписалися представники «Пласту», «Молодої просвіти», «Молодіжного національного конгресу», Тернопільського міського товариства українських студентів-католиків «Обнова», Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Представники цих відомих в Україні й на Тернопіллі організацій заявляють, що Святослав отримав їх найбільшу підтримку, «оскільки відомий в області як багаторічний голова Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта», директор Тернопільського обласного молодіжного центру праці, де проявив себе як ефективний молодіжний лідер та людина, що має глибоке розуміння проблем молодіжної галузі».

Як зазначають в зверненні, принциповість, компетентність, професіоналізм Абрам’юка позитивно вплинуть на розвиток молодіжного руху в області.

“Василю Петровичу, закликаємо Вас перервати традицію систематичного ігнорування громадянського суспільства і довести, що Ваші заяви щодо української демократії є не лише деклараціями. Країна, область і молодіжна галузь потребують не заяв, а реальних кроків”, – зазначено в зверненні.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Абрам’юк проявив принципову позицію і звільнився з Тернопільської облдержадміністрації оскільки його громадянська позиція не збігається з позицією і діями нинішньої влади і керівництва ОДА.