Головний сепаратист Луганська платив “російським тітушкам” по $150 за штурм адмінбудівель

imagesЗатриманий правоохоронцями депутат Луганської обласної ради Арсен Клінчаєв проходить обвинуваченим одразу у кількох кримінальних справах.

Як повідомили в прес-службі Служби безпеки України, під керівництвом політика місцева організація “Молода гвардія” разом із “російськими туристами” захопила облдержадміністрацію, насильно примусивши голову ОДА Михайла Болотських написати заяву про звільнення.

За інформацією СБУ, Клінчаєв спланував разом з групою з 500 бойовиків захопити обласні Управління СБУ, МВС і Державного казначейства. “Кожному учаснику обіцяли по 150 $ за ці протиправні дії”, – повідомили у відомстві.

Таким чином, Клінчаєву оголошено підозру у скоєнні злочинів, які розслідуються в рамках кримінального провадження. Зокрема, це порушення статей: "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", "організація масових заворушень", "наруга над державними символами" і "захоплення державних або громадських будівель чи споруд".

Таким чином, Служба безпеки України ухвалила рішення про затримання та доставку його в СІЗО. Міру запобіжного заходу Клінчаєву обиратиме суд. Нагадаємо, вчора в Луганську радикально налаштовані проросійські активісти захопили місцевий телеканал.