Головний санітарний лікар України пояснив, чому Тернопіль опинився у червоній зоні карантину (Відео)

Тернопіль був віднесений до червоної зони карантинних обмежень Covid-19 через фактично один із чотирьох визначених МОЗ показників – динаміки поширення коронавірусу.

Про це заявив на брифінгу Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Читайте також: В Україні вступили в дію нові умови карантину через Covid-19: обмеження для чотирьох зон (Графіка)

Він повідомив, що при запровадженні зонування з 1 серпня МОЗ, зокрема, порівнював динаміку приросту нових хворих на коронавірус за останній тиждень із тижнем попереднім. Тернопіль за цим показником демонструє значне зростання кількості коронавірусних хворих у розрахунку на кількість населення в місті.

Читайте також: “Я вимагаю”, – Надал різко зреагував на віднесення Тернополя до червоної зони через Covid-19 (Відео)

“Червона зона не впроваджується в регіонах, де кількість активних хворих менше 60 на 100 тисяч населення. Крім того, ми врахували також коефіцієнти міграції та доступності тестування, які застосовуються до обласних центрів. Тому ті показники, які були проведені і розраховані, можливо, для когось стали несподіванкою, але вони фактично відображають діючу епідситуацію”, – заявив Ляшко.

Читайте також: Тернопіль пішов проти Кабміну через коронавірус

Більше подробиць – у сюжеті 5 каналу та в повній версії брифінгу головного санітарного лікаря України-заступника глави МОЗ Віктора Ляшка у відео 5 каналу.