Силовики Тернопілля висловили побажання щодо поліпшення обороноздатності краю

P1140008-nКерівники силових структур сьогодні, 28 січня, поінформували депутатів облради про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації в Тернопільської області.

Ххні пропозиції мають врахувати у бюджеті на 2015 р. Цей кошторис депутати планують ухвалити сьогодні.

Нагадаємо, йдеться про розгляд на сесії питання «Про режим підвищеної готовності в області». Вніс цей пункт у порядок денний заступник голови ОДА й одночасно депутат облради Леонід Бицюра. І саме через конфлікт, що тоді розпочався, засідання і ухвалення бюджету Тернопілля на 2015 рік перенесли на сьогодні. Розпочалося воно, за згодою фракцій, о 12 год.

Читайте також. Як зірвали ухвалення обласного бюджету на сесії Тернопільської облради (Відео)

Зокрема, перший заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр  Богомол повідомив про заходи, здійснювані міліцією в даному напрямку, а також надав перелік необхідних матеріальних затрат, у тому числі коштів, для їх реалізації.

До речі, головний міліціонер краю наголосив на необхідності встановлення камер відеоспостереження на блокпостах. Про це повідомляє сайт обласної ради.

Виконуючий обов’язки начальника управління СБУ в області Ігор Малярик, у свою чергу, розповів про  діяльність ввірених йому підрозділів щодо забезпечення  безпеки краян. Начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Віктор Маслей повідомив про роботу служби, здійснювану щодо забезпечення цивільного захисту населення та іншого в напрямку безпеки, у зв’язку із подіями на сході.

Читайте також. Два місяці перевірятимуть, чи здатні на Тернопіллі захистити населення

Виконуючий обов’язки військового комісара в Тернонопільській області Володимир Катинський наголосив на необхідності здійснюваних заходів і дотримання відповідного законодавства та норм. Натомість начальник управління цивільного захисту ОДА Євген Лукавий надав депутатам роз’яснення постанови КМУ щодо цього питання та кроки щодо її реалізації.

Усі виступаючі надали пропозиції до обласного бюджету на поточний рік. Постійна комісія з питань бюджету розгляне їх. Отриману інформацію депутати прийняли до відома.

Софія Левицька