Головний диригент Тернопільської філармонії став лауреатом премії

Кріль-nДиригент оркестру – заслужений діяч мистецтв Мирослав Кріль став лауреатом мистецької премії ім. Соломії Крушельницької.

– Неочікувано і надзвичайно приємно, що моя праця оцінюється. До того ж, отримувати такі відомості напередодні святкувань – удвічі приємніше, – зізнається чоловік. – Друзі! Нехай любов, злагода, здоров’я і достаток супроводжують вас у Новому році. І нехай ці роки, які ми прожили будуть найгіршими за ті, що нас чекають попереду…

Читайте також. У духовному центрі на Тернопіллі – шопка із живими тваринами

Читайте також. Тернопіль: на виставці – шопки і новорічні композиції на різний смак (Фото, Відео)

Нагадаємо, ювілейну новорічну імпрезу під назвою "Найкраще" в обласній філармонії симфонічний оркестр під керівництвом Мирослава Кріля презентував перед самим Новим роком.

- У нашого колективу – ювілей, тому ми влаштували такий собі звіт, - пояснював чоловік. – Адже перший наш повноцінний виступ відбувся напередодні Нового року у 2003 році. Спершу ті імпрези називалися «У гостях у Штрауса». Але програму ми постійно змінювали – рухалися у різних напрямках класичної музики…

Довідково. Наступні концерти колективу - 25 січня у Тернополі, 26 січня – в Івано-Франківську та 28 січня – у Житомирі. Симфонічний оркестр готує сюрпризи. Ведучим буде відомий поет, бард, лауреат багатьох конкурсів – тернополянин Сергій Лазо.