Головну тернопільську ялинку демонтують наступного тижня (Відео)

P1140004-nВи ще не встигли зробити фото на пам’ять біля цьогорічної головної ялинки Тернополя?

Поспішайте, бо маєте для цього лише кілька днів. Після Водохреща комунальники демонтують новорічне дерево та святкову ілюмінацію. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. За що тернополяни вдячні Богу, який допоміг гідно прожити 2014 рік?

Нагадаємо, головну новорічну ялинку Тернополя цьогоріч урочисто засвітили 19 грудня. Тоді ж освятили Різдвяну шопку. На Театральному майдані почепили і різнокольорові гірлянди. Святковою ілюмінацією прикрасили дерева у сквері на вулиці Чорновола, на бульварі Шевченка та на вулиці Грушевського, а також традиційно – будівлю драмтеатру та будинки навколо майдану.

На підготовку пішов тиждень, кажуть комунальники. Нової ілюмінації докупляти не довелося, розповідають у «Тернопільміськсвітлі», мали минулорічні запаси. Витратилися хіба що на картини з різдвяними мотивами, які встановлюють навколо ялинки, адже старі зносилися.

Читайте також. Яким був Тернопіль у січні 2014 року? (Фото, Відео)

Щоправда, цьогоріч багатьох тернополян хвилювало питання, чи доцільно у час, коли усі потерпають від відключення електроенергії, освічувати весь центральний майдан. Директор комунального підприємства «Тернопільміськсвітло» Олег Ліхіцький пояснює, що ілюмінація – дуже економна, тому для міста її використання у святкові дні не затратне.

– Вона споживає дуже мало, на Театральному майдані - як 3-4 світильники вуличного освітлення. Тому говорити, що це - великі затрати, не варто. Тим паче, це - святковий настрій, радість. Може, не всім подобається, але мені видається, що це - зовсім непогано, що ялинка світиться, – розповідає директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Ліхіцький.