“Головна загроза країні не в Зеленському”, – Бірюков пояснив, чому на плакатах Порошенка є Путін

Радник Президента України Юрій Бірюков. Фото - Фейсбук
Радник Президента України Юрій Бірюков. Фото – Фейсбук

Радник Президента України, радник Міністра оборони України Юрій Бірюков:

Поява нових бордів викликала бурхливе обговорення і постійне протиставлення вчорашньої фрази в ефірі ICTV (подивіться, якщо пропустили) “Зеленський – не ставленик Кремля” і появи портрета Путіна.

Читайте також: Порошенко назвав дві свої глобальні помилки, які вже виправляє (Відео)

Розчарувалися ті, кому сподобалася м’яка риторика на телеефірі. Ага. Тобто, потрібно було Донбасу обіцяти перемир’я і діалог, а Львову обіцяти продовження боротьби. Реально, мені такі поради сьогодні приходили “в личку” – робіть різні меседжі для різних географій.

Читайте також: Не Зеленський: штаб показав суперника Петра Порошенка у другому турі президентських виборів (Фото)

Хлоп’ята, ось тільки у нас одна країна. У нас не “голос Донбасу” і не “голос Тернополя” – у нас голос всієї країни. Різної, різноманітної, суперечливої. Але однієї країни. І так, це ось позиція Петра Порошенка – ми повинні думати про країну. І захищати її, захищати від Путіна. Хоча це комусь не подобається, так.

Ну, а експертам в політтехнології:

1) Нагадую, що прохід до другого туру був дуже під питанням, але завдання було реалізовано. Саме тим штабом, який і розробляв стратегію на другий тур.

2) Ядерні прихильники Порошенка в переважній масі своїй якраз і ідентифікують головну загрозу країні не в Зеленському, а в Путіні.

3) Путіну вкрай зручна і вигідна слабка фігура в кріслі президента. Підконтрольна кому-небудь. Путіну не обов’язково контролювати безпосередньо.

4) А ось всім патріотам країни, які в першому турі зробили інший вибір, – їм варто задуматися і на них звернений меседж.

Якось так бачу.

P.S. Дякую за ідею Йож Туманный і спасибі за малюнок Vladimir Zavgorodny.

Джерело – Фейсбук

Переклад українською — ІА «7 Днів-Україна»