Покарають ісіх: Турчинов відмовився підписати закон про амністію бойовикам

1Голова Верховної ради Олександр Турчинов відмовився підписувати закон про амністію для бойовиків Донецької і Луганської областей. Про це він заявив під час свого інтерв’ю 1+1.

«Був проголосований закон про амністію. Але ніяких передумов, після яких повинна наступати амністія, ні терористи, ні російські військові не збиралися виконувати, і я навіть не підписав цей закон, і не відіслав його в Адміністрацію Президента», – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вважає, що закони про особливий статус деяких районів Донбасу і про амністію необхідно скасувати. При цьому, питання про скасування цих законів має бути один із найперших, розглянутих новообраною Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба ВР.

«Треба констатувати, що Російська Федерація і не збиралася працювати в напрямку мирного вирішення трагедії, яку вони штучно створили», - сказав Турчинов, нагадавши при цьому, що навіть після Мінських домовленостей продовжувались військові дії, обстрілювали позиції, гинули люди.

«Більше того, ті фальшиві, фейкові "вибори", які провели росіяни на окупованій території, які ніколи не визнає цивілізований світ, свідчать про те, що відбувається спроба фактично заморозити цей конфлікт, зробити його перманентним», - наголосив спікер ВР України.

Тому Турчинов переконаний, що ініційовані президентом України Петром Порошенком закони по особливому статусу деяких районів Донбасу і про амністію для тих, хто складе зброю, треба негайно скасовувати.