Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян інтерв’ю дає обраним

Хоптян-nРозширене інтерв`ю журналістам обласної телерадіокомпанії Ларисі Михальській та Петру Гудимі дав голова Тернопільської обладміністрації Валентин Хоптян.

Телепрограму в ефірі телеканалу ТТБ можна подивитися 23 грудня. Початок – о 19.30, повідомляє сайт ОДА.

Нагадаємо, 18 грудня на особистий прийом до голови Тернопільської обладміністрації, регіонала Валентина Хоптяна записалися 7 депутатів-свободівців. Але зустрітися з ним вони не змогли. Так само не відбувся брифінг із представниками ЗМІ з приводу завершення третього року, відколи «губернатор» обіймає свою посаду. Адже 21 грудня 2010 року Президент України підписав Указ про призначення Валентина Хоптяна на посаду голови Тернопільської обладміністрації.

Читайте також. Депутати-свободівці шукали “губернатора” Валентина Хоптяна

Як повідомили згодом в прес-службі ОДА, того дня пан Хоптян мусив терміново виїхати в Гусятин. Наразі жителям Тернопілля пропонують переглянути годинне інтерв`ю, де керівник краю докладно розповів про соціально-економічний стан області, здобутки у галузях, а також окреслив перспективи розвитку краю. Крім того, Голова ОДА охарактеризував політичну ситуацію в країні та регіоні, а також розповів про свої традиції святкування новорічно-різдвяних свят.

Коли журналіст ІА «7 Днів-Україна» запитав, чому на зустріч в ОДА не запросили представників інших ЗМІ Тернополя (ТТБ – державна телекомпанія, цілком залежна від виконавчої гілки влади, тобто «губернатора»), то у відповідь почув: «Такої можливості не було…». Чи буде таке запрошення і коли, ніхто не повідомив.