Голова Тернопільської ОДА і голови РДА-свободівці подали у відставку (Відео)

PB120002-nГолова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк і семеро голів РДА, які були висуванцями від ВО «Свобода», віднині працюватимуть у статусі «в. о.».

Оголосили вони про це сьогодні, 12 листопада, на прес-конференції в ОДА. Присутні були і керівники районів, а саме Шумського, Ланівецького, Борщівського, Бучацького, Тернопільського, Козівського та Підгаєцького. Хоча, по суті, віддувався за всіх саме пан Сиротюк.

Читайте також. Представлення нового голови ОДА Тернопільщини — 4 березня

До речі, працівники апарату ОДА та РДА, а також заступники голів жодних заяв не писали, тож, за великим рахунком, наразі від «демаршу» свободівців нічого кардинально на Тернопіллі не зміниться.

– Вже оголосили офіційні результати позачергових парламентських виборів, триває формування коаліції. Політична сила, яку я представляю, не матиме власної фракції у Верховній Раді, – каже Олег Сиротюк. – Тому керівництво і Політрада ВО «Свобода» сьогодні прийняли рішення, що представники партії, які працювали в Уряді, голови ОДА та РДА складають своїх повноваження. Відповідно до цього, вчинили і ми.

Читайте також. Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк – про свою кадрову політику (Відео)

Якщо у кількох словах передати його думку, то виходить, що саме політичні сили, які перемогли на позачергових парламентських виборах, мають в подальшому нести відповідальність за все, що відбувається в країні та на місцях. ВО «Свобода» ж надалі виконуватиме свою політичну програму.

Олег Сиротюк висловив надію, що процеси, започатковані ним і його побратимами на Тернопіллі, вже є незворотними. Щоправда, як журналісти не намагалися почути, які саме позитивні зрушення сталися на Тернопіллі за час від призначення головою ОДА Олега Сиротюка, конкретики вони майже не почули. Натомість “губернатор” заявив, що вже готується до докладного звіту про діяльність ОДА за час його керівництва.

Заяви чиновники вже направили до Адміністрації Президент України. На робочих місцях чекатимуть рішення Гаранта Конституції. Коли пана Сиротюка запитали, чим він буде займатися далі, то чоловік дуже заплутано пояснив, що, мовляв, робота для нього знайдеться. Про вірогідного наступника та різні кадрові чутки говорити не хотів.

Додамо, нового голову Тернопільської обладміністрації Олега Сиротюка офіційно представили 4 березня. Пропрацював він на посаді трохи більше як 8 місяців.

Софія Левицька