Голова ОДА Олег Сиротюк сказав, що не буде працювати “для галочки” (Відео)

P4170027-nУ роботі сесії Тернопільської облради 17 квітня вперше на новій посаді брав участь колись депутат, а тепер – голова обладміністрації Олег Сиротюк.

Читайте також. Дозволи на розробку надр роздали всім, окрім Почаївської Лаври (Відео)

Голова облради Василь Хомінець привітав його із призначенням, а обранців краян із тим, що співпраця із виконавчою гілкою влади тепер буде ефективнішою.

Як тільки депутати визначилися із порядком денним, Василь Хомінець дав слово голові ОДА Олегові Сиротюку. Виступ був не схожий на спічі попередника – регіонала Валентина Хоптяна: жодних «плазмєнних телевізорів» чи «плаватєльних басєйнів». Проте прозвучала інша політична риторика, яка не всім у залі сподобалася. Стосувалося це зауваження про опозицію.

- Однозначно тої ситуації, яка була раніше, коли ОДА і рада, відповідно, змагалися у процесі прийняття тих чи інших рішень  - хто краще скаже, хто краще запропонує, але в результаті область втрачала. Таких речей не повинно бути. Ми налаштовані на спільну роботу, ми розуміємо, що в теперішніх умовах не можна говорити про якусь опозиційність, бо в опозицій зараз можуть були лише люди, які будуть у цих умовах допомагати агресорам, - каже пан Сиротюк.

Читайте також. На батальйон територіальної оборони треба понад 4 мільйони 700 тис. грн (Відео)

З усіма фракціями та депутатами, за його словами, держадміністрація готова співпрацювати. Сама ж вона нині переживає переформатування.

- У нас не має бути формального підходу, в нас не має бути роботи для галочки, в нас має бути реальні взаємовідносини з громадянським суспільством, - додав він. - Має бути повноцінна суспільна дискусія з наболілих питань, лише після цього можна приймати управлінські рішення. Громадські слухання, громадська експертиза, будь-яка форма громадського волевиявлення, яка передбачена законодавством і дає можливість громаді  впливати на виконавчу чи представницьку гілку влади, буде підтримана. Адже окрім адміністрацій і рад є громада, яка має бути задіяна в процес прийняття рішень. Рішення, які ми приймаємо, мають бути зрозумілі для людей…