Голова МВФ Крісталіна Георгієва на форумі в Давосі відзначила прогрес у виконанні Україною умов для старту нової програми

Крісталіна Георгієва
Крісталіна Георгієва

Голова Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва за підсумками зустрічі з президентом Володимиром Зеленським на Міжнародному економічному форумі в Давосі відзначила прогрес у виконанні Україною умов для старту нової програми.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«У нас була дуже конструктивна розмова з президентом Зеленським про прогрес, зроблений у реформуванні судової влади, підвищеннія поваги до закону, в просуванні в економічному зростанні та важливості завершити дії, які, як і раніше, залишаються нерозв’язними, щоб ми могли поставити програму МВФ на рішення ради директорів», – сказала вона.
Георгієва також подякувала президенту і його команді за прагнення виконати передбачені програмою зобов’язання. Зеленський в свою чергу також зазначив, що дискусія була конструктивною. «У нас був хороша дискусія про дуже важливу підтримку МВФ України в цілому і для кожного українця», – сказав президент.