Голова Люстраційного комітетут створює політичну партію

1Голова Люстраційного комітету та громадський діяч Єгор Соболєв анонсував створення політичної партії «Воля», до якої увійдуть чимало відомих громадських активістів, в тому числі колишній заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар. Про це Соболєв написав у своєму блозі.

«Завтра разом з Вікою Сюмар, Юрієм Дерев’янком, Олею Галабалою, Сергієм Тараном, Сергієм Івановим з Луганська, Русланом Форостяком з Одеси та громадськими активістами з багатьох інших міст об’єднуюся в партію “Воля”. Так називалася наша громадська ініціатива. Вона проіснувала рік, за який ми встигли підняти Київ на боротьбу з підконтрольною Януковичу Київрадою та стати одними з організаторів Євромайдану», – пише Соболєв.

Він також повідомив, що веде переговори про співпрацю з Ольгою Богомолець, Андрієм Садовим, Лесею Оробець та “Демальянсом”.

Головні завдання нової політичної сили включатимуть: люстрацію чиновників, силовиків та суддів, армію за швейцарським зразком, дерегуляцію економіки, створення громад з передачею людям у власність багатоквартирних будинків, а також створення потужних суспільних медіа.

Поки що партія «Воля» буде існувати без формального лідера. Керівними органами і партії, і її осередків будуть ради. Вони можуть обирати координаторів.

«Наша мета – привести до влади якомога більше людей Майдану. За поглядами, за принципами і за методами», – зауважує Соболєв.