Голосування ВР за ринок землі триватиме кілька місяців: як “Слуга народу” шукає голоси (Відео)

ВР-голосув КП кнопка палецьВерховна рада України завершить розглядати законопроєкт про ринок землі в Україні не раніше кінця березня.

Від 6 лютого за два дні розгляду у другому читанні законопроєкту про запровадження ринку землі сільгосппризначення в Україні народні депутати розглянули 216 поправок із 4-х тисяч. Щоб розглянути всі поправки, треба не менше п’яти пленарних тижнів, тобто у часі цей процес затягнеться на кілька місяців, повідомляє 5 канал.

Читайте також: ВР з протистоянням почала розгляд закону про землю: «Це може паралізувати Раду на місяць» (Відео)

Не факт, що і після розгляду всіх поправок народні депутати України приймуть цей законопроєт: може не вистачити голосів.

Читайте також: Запровадження ринку землі в Україні: після ранкового протистояння Рада почала розглядати законопроєкт (Відео)

Так, “Батьківщина” і “Опозиційна платформа – “За життя”, вже заявили, що голосувати за цей законопроєкт не будуть. У фракції “Голос” ще не визначились. У фракції “Слуга народу” також далеко не всі нардепи підтримують законопроєкт, тому монобільшість шукає голоси на підтримку запровадження ринку землі.

Опозиційні фракції заявляють, що “Слуга народу” шукає голоси на підтримку президентського законопроєкту, вдаючись до підкупу, шантажу та інших методів часів влади Януковаича.

Чому бракує голосів та чи знайдуться вони у процесі тривалого розгляду законопроєкту – у сюжеті 5 каналу