Голосували по приколу, зробили дурницю: чекаємо наслідків – Олег Барна про те, що може чекати Україну в найближчі роки

oleg_barnaШвидко, дуже швидко, ми побачимо всю фальш, цинізм, обраного нами президента, котрий годував нас популістичними обіцянками, що не є повноваженнями Президента України згідно з нашою Конституцією, і на котрі так безпечно повелися чимало з нас.

Не минуло й тижня після виборів, як Зеленський вже відхрещується від своїх передвиборчих обіцянок: зменшення ціни на газ удвічі, підняття заробітних плат утричі, негайної посадки всіх у тюрми. Потім вся ця команда Зе за вказівкою із Кремля буде розкручувати тему «зради» Президентом і Головнокомандувачем П. Порошенком, звинувачувати його (а не Путіна) у смертях наших військових, здачі Криму і початку війни. Потім почнуть ще одну тему «культу особи» П. Порошенка з метою ліквідації інституту президентства і послаблення України під час війни та нівелювання усіх національних досягнень і цінностей керманича країни й насміхання над 25% поміркованими істинними патріотами та прихильниками Порошенка, що віддали свій голос за найкращого українського Президента.

Читайте також: На жаль, до нації ми ще не доросли — Олег Барна про результати виборів Президента

А потім вони організують гоніння на кожного загиблого українського Героя, перед котрим, віддаючи останню шану, ставали на коліна міста й села під час їхнього похорону. Бо це стане вже не шаною а «культом особи»! А ще пізніше всі патріоти і воїни АТО стануть хунтою і фашистами, котрі не мають права жити на своїй землі, бо цю землю потрібно буде забрати для неукраїнського каганату.

Також, мобілізуючи всі свої зусилля спільно з олігархічним ставлеником на посту Президента, будуть штурмувати зміну системи виборів по партійних списках для повної узурпації влади, створеними і контрольованими цими ж олігархами партіями. А потім ними буде прийнятий закон про продаж землі, а українці на своїй українській землі залишаться батраками. Згодом залякають нас жахіттями війни за нашу незалежність, будуть закликати до жалю, до любові і примирення задля виправдання підписання миру з Росією на умовах капітуляції, здачі наших національних інтересів та грабунку і приватизації держави Коломойським та компанією з Кремля, котра вже заявляє про своє повернення. Використовуючи медіа-ресурс «1+1» олігарха Коломойського, який за національністю єврей, нам так промили мізки віртуальним президентом Голобородьком та постійними вливанням брехні, звинувачень, страхіть і корупції, що з переляку ми обрали Президентом актора неукраїнської національності, українофоба і дизертира, котрого зневажали б за те, що ухилявся від служби в армії у самому Ізраїлі.

Читайте також: До Верховної Ради ми внесли законопроект, що стосується права вчителя на повагу: честь нації починається з поваги до вчителя — Олег Барна

Щиро дякую істинним патріотам та справжнім громадянам за принципову позицію та підтримку найкращого українського Президента Порошенка, а решту прошу задуматися про ті страшні наслідки, які можуть чекати нас, наших дітей та Україну в майбутньому через ваше емоційне, немудре рішення, голосування «по-приколу» щодо вибору керманичем української держави неукраїнського актора. Чи задумувалися ви, ПРИКОЛІСТИ, які наслідки буде мати для наших військових, ветеранів АТО, таємних спецпризначенців, розвідників, зовнішніх агентів призначення на посаду Головнокомандувача, Міністра оборони, керівника СБУ українофоба чи проросійського чиновника, або агента ФСБ Кремля під прикриттям, як це було за Януковича? Чи задумувалися над цим, голосуючи за актора і його прокремлівську команду? Радник Зеленського з питань безпеки і оборони І. Апаршин, котрий працював в проросійській команді Януковича, в передачі Дроздова на каналі «ЗІК» вказав свій «метод» захисту України залякуванням Росії атомними електростанціями, розміщеними на нашій території: якщо вони зірвуться, то Росії буде біда! А що буде з нами, з Україною, ган…ни ви ЗЕлені?! Це - майбутній Міністр оборони чи керівник СБУ?!

Читайте також: Олег Барна пояснив, чому так звана «торгівля на крові» насправді виявилася брехнею псевдопатріотів

Окремі націоналісти та патріоти виявилися зовсім не патріотами і не націоналістами. Поважаю Конгрес українських націоналістів, УНА-УНСО, «Правий сектор» у прояві чіткої націоналістичної позиції. Решта – продажне політичне сміття, а не націоналісти.

Боротьба за Україну триває, але у важчих умовах та на два фронти – зовнішній та внутрішній. Молімося за Україну! Молімося за нашу незалежність! Слава Україні!