Холодними будуть ранки, теплішатиме під обід, – синоптики про погоду у Тернополі (Відео)

PA010004-nПомірно тепло і сонячно, за прогнозом сайту «Синоптик», буде у Тернополі впродовж наступного тижня. Невеликий дощ прогнозують лише на вівторок, 7 жовтня.

Заморозків у прогнозі наразі не видно, але температура уночі опускатиметься до +2, а вдень не перевищуватиме +14.

Читайте також. День вчителя у Тернополі: квіти, теплі привітання, багато уваги (Відео)

Те, що жовтень на Тернопільщині буде помірно теплим і вологим, прогнозують в Тернопільському гідрометеоцентрі. Вони стверджують, що найближчий тиждень обійдеться без опадів, проте трохи похолодає. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Отже, нічні температури місцями опускатимуться нижче 0, вдень тепліше – від 12 до 17 градусів. Називати це «бабиним літом» не варто, кажуть у Тернопільському гідрометеоцентрі, бо температура не буде високою. Холодними будуть і ранки, теплішатиме ближче до обіду, але в дуже малий період часу, бо вже з 14-15 години знову холодатиме.

Читайте також. Тернополяни переймалися буденними проблемами і відправляли міліціонерів на схід

- Очікується погода - переважно без опадів. Нічні температури будуть у межах від 1 до 6 градусів тепла. На поверхні ґрунту - заморозки до 3 градусів, денні температури становитимуть 12-17 градусів вище нуля. Подібного характеру погодні умови ми очікуємо до кінця наступного тижня. Жовтень на Тернопільщині буде помірно теплий і вологий, - каже завідувач секції організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру Оксана Софінська. - Згідно із прогнозами Українського гідрометеоцентру, більше дощитиме в кінці жовтня.

Жовтень цьогоріч, за попередніми прогнозами, очікується близьким до кліматичної норми. Середньомісячна температура - близько 8 градусів тепла. Опади - приблизно 100-130% від кліматичної норми.