“Голодних бунтів” у “ДНР” найближчим часом не буде – у Горлівці розповіли чому

Горлівка_-_моє_рідне_містоТі, хто може, їздять за харчами через блокпости в магазини на територію, контрольовану Україною, хто не може це робити фізично, так звані “залишенці”, тихо помирає з голоду, якщо не дочекається допомоги. Однак голодних бунтів у місті найближчим часом не буде. Про це пишуть з окупованої території українці-патріоти у спільноті “Нова Горлівка” в Фейсбук.

“Опитавши знайомих підприємців, ми були шоковані обставиною справ постачання продовольства в окуповану Горлівку. Так, війна. Так, велика політика. Але знищувати людей голодом… Це стосується обох сторін конфлікту. Одна сторона забороняє ввозити, друга вимагає за ввезення від 3 до 10 гривень за кілограм вантажу… Ось і остаточне формування ціни, яке лягає на плечі “споживачів”, – зазначають українці Горлівки.

"Якщо одна сторона думає, що виникне "критична точка" і люди почнуть бунтувати, це велика помилка, другій стороні глибоко наср*ти, і якщо виникне питання про застосування зброї для придушення, повірте це буде...
Люди це розуміють, тому вибирають більш прийнятний і безпечний для себе варіант, їздять за провіантом в сусідні Українські міста", - пишуть патріоти.

Читайте також. Настає голод — українці організувались в окупованій Горлівці для допомоги «залишенцям»

При цьому українці в окупованому "ДНР" місті зазначають, що найгірше так званим "залишенцям" - людям, які фізично не можуть поїхати кудись за їжею - інвалідам, старим і немічним, хворим. Для допомоги таким людям патріоти у Горлівці створили підпільний фонд "Нова Надія".