Гол на останній секунді: Петраков сказав, кому насамперед була потрібна перемога України у відборі на ЧС-2022 (Відео) - 7 ДНІВ УКРАЇНА

Трибуни стадіону в Глазго 1 червня були синьо-жовті. До них і побіг святкувати свій забитий гол Яремчук

Збірна України у відкладеному через напад Росії на Україну матчі з Шотландією 1 червня здолала суперника з рахунком 3:1. Ця перемога і вихід у плей-офф Чемпіонату світу-2022 з футболу була потрібна насамперед змученим війною українцям і бійцям ЗСУ на фронті.

Про це головний тренер Збірної України Олександр Петраков сказав на післяматчевій пре-конференції.

Ми сьогодні грали для наших воїнів”, – заявив Петраков.

Він не став розбирати нюанси гри, в якій збірній Шотландії не вдавалось протиставити синьо-жовтим практично нічого впродовж першої години матчу.

Перший гол збірна України забила в середині першого тайму. На початку другого українські футболісти вигравали вже 2:0. Але після 60-ї хвилини збірна Шотландії вирішила переломити хід гри. Ряд відчайдушних контратак принесли успіх - рахунок став 2:1. Шотландці продовжували тиснути, намагаючись зрівняти рахунок. Після вичерпання доданих у другому таймі 4-х хвилин арбітр все не давав свистка про завершення гри. Це дало збірній Україні провести швидку успішну контратаку і забити на останній секунді матчу, зробивши рахунок 3:1 на свою користь.

5 червня збірна України зіграє матч плей-офф за путівку на Чемпіонат світу в Катарі зі збірною Уельсу.

Більше подробиць про переможний матч із Шотландією 1 червня, вболівання стадіону у Глазго та повна версія післяматчевої прес-конференції головного Тренера Олександра Петракова - у відео.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com