Ходаковський після зустрічі з танком у “ДНР” ледве вцілів (Відео)

ф2На автошляхах територій, підконтрольних”ДНР” і “ЛНР”, окупанти на військовій техніці масово спричиняють дорожньо-транспортні пригоди, ігноруючи цивільний транспорт.

В таку ДТП ввечері 3 жовтня майже потрапив колишній “секретар радбезу ДНР” Олександр Ходаковський. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, зазначивши, що його авто дивом не зніс танк, що перетинав дорогу в цілковитій темряві.

ф1

Читайте також: Бойовики вже самі налякалися кількості аварій, які вони створюють на бойовій техніці

У коментарях до повідомлення екс-командира банди “Восток” дописувачі підтверджують, що такі аварії – часті в самопроголошеній “ДНР”.

“О, я 10 хвилин тому точно так дивом розминулася, вивернувши в поворот, з вантажівкою шляховиків. Теж стояла без розпізнавальних знаків, акуратно на повороті. Ну зручно їй там …. Так і живемо четвертий рік. Увечері проходять танки, за ними все закладають дорожники,  ранку краса, чисто, свіжо, і як не було нічого”, – написала Eugeniya Marty.

Читайте також: Вантажівка бойовиків «ДНР» на порожній вулиці знесла з дороги «Жигуля» (Фото)

Також у коментарях сепаратисти, заспокоюючи Ходаковського, викладають відео поведінки російських танків у РФ: там вони так само вискакують на дорогу, піддаючи смертельному ризику цивільних і їх автотранспорт.

“Рускій мір” в дії…