Хочете мати вплив на економічний розвиток Тернопілля? Зголошуйтеся до Громадської ради

miskaСклад громадської ради при департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва сформують незабаром на установчих зборах.

Кількісний склад громадської ради визначать на строк у два роки, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Як активісти Революції Гідності “воювали”, аби Громадська рада при голові Тернопільської ОДА стала дієвою

До складу громадської ради можуть обрати представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їхніх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу громадської ради можуть обрати не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним. Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Читайте також. Автомайданівці “наїхали” на громадську раду при Тернопільській ОДА (Фото)

До заяви слід додати:
– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачене його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Читайте також. Шину з Майдану від тернополян прийняв заступник голови ОДА (Фото)

Окрім того, до заяви необхідно додати письмову згоду особи, яку делегує інститут громадянського суспільства для роботи у громадській раді, на оприлюднення й обробку її персональних даних, зазначених у біографічній довідці та документах, що подаються ініціативній групі.

Довідково. Документи можна надсилати ініціативній групі поштою (46021, Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 846) або передавати безпосередньо до департаменту у термін до 7 листопада 2014 року включно. Відповідальна особа – Оксана Базар (25-16-14). E-mail: [email protected].

Софія Левицька