“Хочете бути успішними? Хваліть себе за власні перемоги”, – порада експерта з Тернополя (Фото)

смайл«Самовдосконалення – шлях до професійного успіху» – таку тему обговорювали безробітні тернополянки та студенти-практиканти педуніверситету у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Така дискусія відбулася під час чергового засідання жіночого клубу «Гармонія».

Читайте також. Як формувати позитивну життєву позицію — поради сучасним жінкам (Фото)

– Найважча праця – праця над собою, – звернулася до учасниць заходу фахівець центру зайнятості Інна Лісовська. – Саморозвиток – це шлях до цікавого і насиченого життя, до досягнення своєї мрії; шлях невтомного здобуття нових знань та навичок і застосування їх у реальному житті. Самовдосконалюється людина зазвичай протягом усього життя, усвідомлено і постійно, що формує її нові особисті та професійні якості.

Для того, щоб досягти успіху та кар’єрного росту, необхідно, перш за все, правильно визначити мету, а потім крок за кроком йти до неї. А от чи є така мета у кожної з присутніх - виявила вправа «20 бажань», де впродовж хвилини експромтом потрібно було продовжити речення: «Я хочу...».

- Успіх приходить тільки з самовдосконаленням і рішучістю, - зауважила одна з учасниць клубу пані Ольга. - Наприклад, Ісаак Ньютон вчився гірше за всіх у класі, поки його не побив приятель. Після чого Ньютон зрозумів, що силою він не візьме, тому вирішив перемогти суперника знаннями і вже через кілька місяців став першим учнем у школі.

Читайте також. На одне вільне робоче місце на Тернопіллі претендують 5 безробітних

Також жінки пройшли тест щодо визначення рівня потреби в самовдосконаленні. На його основі спільними зусиллями визначили, що ж потрібно зробити, аби підвищити самооцінку та впевненість, які є важливими елементами у роботі над собою.

Довідково. Кілька порад для тих, хто хоче самовдосконалитися:

- хваліть себе за власні перемоги. Бажайте собі та іншим добра, здоров’я, успіхів у справах;
- приймайте себе з усіма перевагами та недоліками. Розвивайтесь і вдосконалюйтесь, радійте життю! Великі люди домоглися висот у своїй сфері, навчаючись на чужих чи власних помилках, адже невдачі кидають виклик, змушують переосмислити ту чи іншу ситуацію, спонукають навчитись чомусь новому, вибрати іншу стратегію дій;
- займайтеся тим, що вам подобається. Працюйте там, де відчуваєте повагу і можете реалізувати свої здібності. Намагайтеся більше подорожувати, втілюйте в реальність давні мрії, не бійтеся ризикувати і експериментувати.

Софія Левицька