Хочеш політати? Замки України з висоти пташиного польоту (Фото)

 

Мисливський замок Шенборнів
Мисливський замок Шенборнів

Замок Шенборнів – колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів, а з 1946 року — санаторій «Карпати». Закарпатська область,Мукачівський район, с. Карпати

Острозький замок
Острозький замок

Острозький замок розташований на вершині 20-метрового пагорба над долиною ріки Вілії, в районному центрі Острог, Рівненської області

3
Межиріцький монастир

Межиріцький монастир — архітектурний ансамбль монастирських будівель 16-17 століть у Межирічі на Волині.

4
Невицький замок

Невицький замок — напівзруйнований замок біля села Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області.

Зимненський жіночий монастир
Зимненський жіночий монастир

Зимненський Свято-Успенський Святогорський ставропігійний монастир розташований у с. Зимне (Володимир-Волинський район, Волинська область).
Він належить до найдавніших монастирів в Україні.

Меджибізький замок
Меджибізький замок

Меджибізький замок — пам’ятка фортифікаційної архітектури XVIстоліття, виконана у стилі Ренесанс. Розташований у селищі Меджибіж Хмельницької області, у верхів’ях Південного Бугу

Свірзький замок
Свірзький замок

Свірзький замок розташований на мальовничому пагорбі, оточеному з трьох боків широким ставом у селі Свірж Перемишлянського району Львівської області.

Замок Паланок
Замок Паланок

Замок Паланок (Мукачівський замок) — замок у закарпатському місті Мукачеве. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів.

Підгорецький замок
Підгорецький замок

Підгорецький замок (або Палац у Підгірцях) — пам’ятка архітектури епохи Ренесансу. Розташований у селі Підгірці Бродівського районуЛьвівської області.

Старосельский замок
Старосільский замок

Замок у Старому Селі (Старосільський замок) — пам’ятка архітектуриXVI—XVII століть, розташована в селі Старе Село (Пустомитівський район,Львівська область).
Замок завдяки своїй площі (2 га) вважається найбільшим на Львівщині.

11
Жовківський замок

Жовківський замок – пам’ятка архітектури епохи ренесансу в місті Жовква Львівської області. Розташований у центрі міста, на площі Вічевій, 2.

Олеський замок
Олеський замок

Олеський замок — пам’ятка архітектури та історії XIII—XVIII століття. Розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області.

Золочівський замок
Золочівський замок

Золочівський замок — замок, пам’ятка історії і культури національного значення. Розташований у місті Золочеві, що в Львівській області(Україна). Музей-заповідник «Золочівський замок» — відділ Львівської галереї мистецтв.

Збаразький замок
Збаразький замок

Збаразький замок — фортифікаційна оборонна споруда в місті Збараж Тернопільської області.
Розташований трохи осторонь від центру міста, в парку, на так званій Замковій горі.

Замок Любарта
Замок Любарта

Замок Любарта або Луцький замок — символ міста Луцьк, один із двох частково збережених замків, пам’ятка архітектури та історії національного значення.

Ужгородський замок
Ужгородський замок

Ужгородський замок — фортифікаційна споруда в Ужгороді(Закарпатська область, Україна). Розташований поруч із центром міста, на вулиці Капітульній. Нині використовується як краєзнавчий музей.

Костел святої Ельжбети
Костел святої Ельжбети

Церква святих Ольги і Єлизавети (Костел Святої Ельжбети) —неоготичний собор у Львові, на площі Кропивницького. Його будували, щоб приїжджим, які виходили на перони головного Двірця, перекрити панораму на собор Св. Юра – і таким, досить примітивним, чином дати зрозуміти: Львів – місто католицьке, а не греко-католицьке.

Дубенський замок
Дубенський замок

Дубенський замок — Замок князів Острозьких-Любомирських, фортеця в місті Дубно Рівненської області. Визначна пам’ятка історії, культури та архітектури України.

Кам'янець-Подільський замок
Кам’янець-Подільський замок

Фортеця в місті Кам’янець-Подільський (Хмельницької області України) є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що відноситься до «Семи чудес України».

Кременець
Кременецький замок

Кременецький замок – фортифікаційна оборонна споруда в м.Кременець Тернопільської області. Побудований на стрімкій горі Бона (397 м над рівнем моря) з каменю-вапняку.

Поморяни
Поморянський замок

Поморянський замок — пам’ятка історії та архітектури в селищіПоморяни Золочівського району Львівської області. Побудований він на невисокім пагорбі, колись омивався з трьох сторін ставами, мочарами та водами Золотої Липи і Махнівки.

Хотин
Хотинська фортеця

Хотинська фортеця — фортеця 13 — 18 століття у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Джерело: http://www.liveinternet.ru/users/echoppe/post145134407/