Хліба не буде: на окупований Донбас насувається реальний голод

ф3Окупанти Донбасу догосподарювались до того, що поставили мешканців окупованих територій на межу реального голоду.

Цього року врожай зернових в самопроголошеній “ДНР” буде вдвічі меншим, як торік. Це вже визнало так зване “міністерство агрополітики ДНР” на своєму закритому засіданні, повідомляє блогер сайту «КараулЪ» сепаратист Євген Тинянський.

“Урожай зернових прогнозується на 42% нижчим, ніж в минулому році. Резервів і запасів немає. У зв’язку з цим вже планується підвищення цін на хліб і борошно для і без того злиденного населення”, – повідомив про задум окупаційної влади “ДНР” сепаратист.

"Депутат" так званої "Народної ради ДНР" Тинянський прямо вказує, що винна у такій ситуації верхівка окупаційної влади "ДНР" і кремлівські ляльководи, які цих маріонеток призначили.

"Весняні ігри з ПММ (відсутність на АЗС і потім різкий стрибок ціни) тандему Захарченко-Тимофєєв під пильним оком Суркова не пройшли безслідно. Відсутність, а потім підвищення цін на ПММ спричинило його недозакупку. Недозакупка - недосів", - пояснив Тинянський вкрай низький цьогорічний врожай зерна в самопроголошеній "ДНР".

Читайте також: «Ми інструмент розграбування Донбасу», — бойовик і «депутат парламенту» про справжню ситуацію в «ДНР»

Причиною ж тому, що такого недолугого "главу ДНР" і його оточення Кремль і далі тримає при владі, Тинянський вважає хабарництво: "Мабуть, комусь дуже зручні такі персонажі біля керма, які можуть і самі пожирувати, і завезти чемоданчик куди треба".

Читайте також: Грошей вистачає на 2 тижні: скільки коштує хліб на окупованій «ДНР» частині Донбасу (Фото)

Як при дефіциті зерна, борошна і хліба виживатимуть мешканці окупованих "ДНР" територій, ані бойовиків, ані Росію не цікавитиме.

"А люди... Вони нікому не цікаві", - пояснив Тинянський позицію окупаційної влади "ДНР" і Москви щодо мешканців окупованого Донбасу.

Читайте також: На окупованому Донбасі введуть талони на їжу? (Фото)

ф1